Mersin, Arslanköy, Ayvagediği, Çamlıyayla, Gözne, Sarnıç, Kızılbağ, Soğucak, Silifke, Erdemli, Tömük, Tece, Narlıkuyu, Susanoğlu, Kazanlı, Huzurkent, Tarsus gibi bir çok yere ahşap tavan, ahşap çatı, teras balkon kaplama, ahşap kamelya, pergola, sundurma, ahşap zemin, ahşap sahne, ahşap oyun pisti, ahşap tezgah, ahşap dükkan kaplama gibi bir çok ahşap işlerinize çözüm ortağı oluyoruz.

Ahşap konusunda hayalinizi gerçekleştirelim. Bizimle 7/24 iletişime geçerek, ücretsiz keşif için bilgi alabilirsiniz. Özellikle ahşap konusunda uygun fiyatın yanı sıra işçilik de çok önemlidir. Müşterilerimizin istekleri, beğenisi bizim için ön plandadır. Bizimle çalışmanız için bizden ahşap almak zorunda değilsiniz. Eğer kendi ahşapcınız var ise size sadece ustalık ve işçilik konusunda da yardımcı olabiliyoruz.

Ahşaplarınızı vernikli, koruyuculu, ya da boyalı olarak tercih edebilirsiniz. Tüm detayları bizimle 7/24 iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Fakat en doğru fiyatı ücretsiz keşif sonrası vermek en doğrusudur.

TELEFON: 0533 652 3003